Tutaj powinien być opis

Konkurs z języka angielskiego „Fox” 2020

Z radością przyjęliśmy informację o wynikach konkursu Fox 2020. Jedyną laureatką w naszym okręgu częstochowskim jest uczennica klasy pierwszej naszej szkoły – Klaudia Jaksik. Wzięła ona udział w konkursowej kategorii „Lions” , zdobywając aż 135 punktów na 150 możliwych. Jest to ogromny sukces, gdyż konkurs ten cieszy się dużą popularnością w kraju, a pytania z roku na rok są coraz trudniejsze, a poziom naprawdę wysoki. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi nie tylko znajomości słownictwa i struktur gramatycznych, ale również znajomości lektury, która była obowiązkowa na konkursie.

11 uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu w dwóch kategoriach: „Lions” i „Eagles”. W tej pierwszej najwyższą ilość punktów zdobyła Klaudia Jaksik, natomiast w kategorii „Lions” najwięcej punktów uzyskała tegoroczna maturzystka – Paulina Musik. Gratulujemy dziewczynom sukcesów.

Niestety ze względu na dalsze zagrożenie epidemiologiczne nie będzie uroczystego rozdania nagród ani organizacji obozu językowego, w którym uczestniczą laureaci. W zamian organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe.

Gratulujemy Klaudii wygranej i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

 

Dominika Cieślak